DLA DOROSŁYCH

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

PILATES

Ćwiczenia pilates pomagają m.in wzmocnić kręgosłup, poprawić postawę ciała i wyrzeźbić smukłą sylwetkę bez forsownego wysiłku. Pilates nadaje się dla każdego, bez względu na wiek i poziom zaawansowania. Jest także przeznaczony dla osób, które chcą wrócić do zdrowia po przebytych kontuzjach. Jest on połączeniem jogi i ćwiczeń siłowych. Relaksuje, wzmacnia mięśnie, odciąża kręgosłup i obniża poziom stresu.

Zapisy: https://forms.gle/sjRygdd5sRJn8vnn6

IZOLACJE / BODYMOVEMENT – SOLO

Nie ma tu znaczenia wiek, płeć czy też doświadczenie taneczne. Izolacje są doskonałym uzupełnieniem każdej techniki tanecznej. Na zajęciach skupimy się na ćwiczeniach poszczególnych fragmentów ciała, klatki piersiowej, rąk, bioder. Poruszaniu nimi we wzajemnej niezależności. Ale to nie wszystko. Nauczycie się też świadomości swojego ciała ,falowania, ekspresji i swobodnego opadania.

Zapisy: https://forms.gle/sjRygdd5sRJn8vnn6

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO – PARY

Zróżnicowane zajęcia obejmujące naukę 10 tańców towarzyskich: Samby, Cha cha cha, Rumby, Paso Doble, Jive, Walca Angielskiego, Tango, Walca Wiedeńskiego, Foxtrota i Quickstepa poszerzone o taniec użytkowy, który świetnie sprawdzi się na różnego rodzaju imprezach tanecznych. Kurs przeznaczony jest dla osób chcących swobodnie poruszać się na parkiecie, dla par oraz singli. Świetny sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu w miłej atmosferze.

Zapisy: https://forms.gle/sjRygdd5sRJn8vnn6

LATINO SOLO DLA PAŃ

Zajęcia stworzone specjalnie z myślą o kobietach, aby każda mogła poczuć się wyjątkowo. Dzięki naszym zajęciom Panie będą miały okazję poznać lepiej swoje ciało, nauczyć się ładnie poruszać, nabrać pewności siebie i przypomnieć sobie jak wielką radość daje taniec.

Zapisy: https://forms.gle/sjRygdd5sRJn8vnn6

BACHATA – PARY

Bachata jako taniec, powszechnie kojarzona jest z namiętnością, a tym co wyróżnia ją spośród innych tańców jest charakterystyczny dla niej, zmysłowy ruch bioder oraz bliskość partnera i partnerki. Pozostawia wiele swobody w jej interpretacji i kształtowaniu własnego tańca. Jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które z tańcem nie miały wcześniej kontaktu. Zachęca swoją prostotą, a na dalszych etapach nauki staje się narzędziem w tworzeniu własnego, niepowtarzalnego stylu tańca. Pozwala świetnie się bawić i daje mnóstwo satysfakcji.

Zapisy: https://forms.gle/sjRygdd5sRJn8vnn6

BACHATA – SOLO

Uczuciowy i zmysłowy taniec wywodzący się ze słonecznej i ciepłej Dominikany. Wyróżnia się ogromną sensualnością i zmysłowością, ciesząc się coraz większą popularnością na całym świecie. To także muzyka, będąca nieodłącznym elementem tego tańca, wyróżniająca się dużą rytmicznością, prostym tekstem piosenek głównie o tematyce miłosnej. Panie podczas zajęć będą mogły odnaleźć w sobie duże pokłady sensualności i zmysłowego poruszania się na parkiecie.

Zapisy: https://forms.gle/sjRygdd5sRJn8vnn6

LEKCJE INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne z instruktorem/trenerem przeznaczone dla osób, które nie czują się komfortowo w grupie, nie są w stanie dopasować się do grafiku naszych zajęć grupowych lub po prostu wolą indywidualny tok pracy. Jest to bardzo komfortowy i przynoszący szybkie efekty sposób nauki.

Zapisy: info.dancepro@op.pl lub +48 734 464 376.

DLA NOWOŻEŃCÓW

PIERWSZY TANIEC WESELNY

By ślub był dniem wyjątkowym warto zadbać o każdy szczegół, w tym o jego taneczną oprawę. Nasi instruktorzy pomogą Wam przygotować pierwszy taniec weselny, który oczaruje Waszych gości!

Oferujemy:

  • dobór odpowiedniego tańca zgodnego z Waszymi predyspozycjami i oczekiwaniami,
  • pomoc w doborze piosenki,
  • stworzenie efektownej choreografii.

Zapisy i więcej informacji: info.dancepro@op.pl lub +48 734 464 376.

ZAPRASZAMY!

Dance Pro - Szkoła Tańca

Partnerzy

ⓒ DancePRO / Ochrona danych osobowych