DLA DZIECI

TANECZNY MIX

Zajęcia przeznaczone dla dzieci, które lubią taniec, muzykę i dobrą zabawę ale nie wiedzą jeszcze który styl taneczny jest im najbliższy. Taneczny mix łaczy w sobie elementy tańca nowoczesnego, towarzyskiego, hip hop i inne. Zajęcia nie tylko sprawiają, że dziecko pożytecznie spedza wolny czas, poprawia sylwetkę, wyrabia kondycję i umiejetność interpretacji muzyki ale również są świetną formą integracji z rówieśnikami!

TANIEC TOWARZYSKI W GRUPACH TURNIEJOWYCH

Nauka zasad dobrego wychowania, współpracy, pomoc w nawiązywaniu naturalnej relacji między chłopcem a dziewczynką, rozwijanie poczucia rytmu, usprawnienie i kształtowanie świadomości własnego ciała – to tylko część korzyści płynących z nauki tańca towarzyskiego. Ponadto każdy z 10 tańców ma swój niepowtarzalny styl i odmienny charakter dzięki czemu zajęcia są niezwykle zróżnicowane i ciekawe dla uczestników. Program zajęć sportowej grupy turniejowej obejmuje naukę tańca towarzyskiego (tańce standardowe i latynoamerykańskie). Młodzi tancerze uczą się podstaw każdego z tańców, techniki poprawnego wykonywania kroków, prawidłowej postawy ciała i odpowiedniego trzymania tanecznego.

Celem zajęć jest wychowanie sportowych tancerzy turniejowych, odnoszących sukcesy na turniejach w Polsce i za granicą, poprzez zaszczepienie w Dzieciach zainteresowania i miłości do tańca już od najmłodszych lat oraz zapewnienie Im jak najlepszych warunków do rozwoju umiejętności. Pary regularnie biorą udział w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego.

LEKCJE INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne z instruktorem/trenerem. Jest to bardzo komfortowy i przynoszący szybkie efekty sposób nauki dla młodych tancerzy.

Dance Pro - Szkoła Tańca

Szkoła Tańca DancePRO

DancePRO facebook

Informacje o zajęciach i zapisy: 
+48 734 464 376 (pon-pt. po godz. 16:00)
info.dancepro@op.pl

Współpraca: 
+48 500 789 517 (pon-pt. do godz. 16:00)
dancepro@op.pl

 

 

Partnerzy

ⓒ DancePRO / Ochrona danych osobowych