DLA DZIECI

DLA DZIECI

ROZTAŃCZONE BRZDĄCE

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat, które lubią taniec, muzykę i dobrą zabawę, ale jeszcze nie wiedzą, który styl taneczny jest im najbliższy. Roztańczone brzdące łączą w sobie elementy tańca towarzyskiego, nowoczesnego, hip hop i nie tylko. Krok po kroku wprowadzamy dzieci w świat ruchu, tańca i muzyki. Zajęcia nie tylko sprawiają, że dziecko pożytecznie spędza wolny czas, poprawia sylwetkę, wyrabia kondycję i umiejętność interpretacji muzyki ale również są świetną formą integracji z rówieśnikami!

Zapisy: info.dancepro@op.pl

TANECZNY MIX

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 7-9 lat, które lubią taniec, muzykę i dobrą zabawę, ale jeszcze nie wiedzą, który styl taneczny jest im najbliższy. Pociechy rozwijają koordynację ruchową, muzykalność. Jest to również świetna forma aktywności fizycznej i integracji z rówieśnikami. Zajęcia łączą w sobie elementy tańca towarzyskiego, nowoczesnego, hip hop i nie tylko.

Zapisy: info.dancepro@op.pl

TANIEC TOWARZYSKI W GRUPACH TURNIEJOWYCH

Grupa I (średniozaawansowana), Grupa II (zaawansowana)

Nauka zasad dobrego wychowania, współpracy, pomoc w nawiązywaniu naturalnej relacji między chłopcem a dziewczynką, rozwijanie poczucia rytmu, usprawnienie i kształtowanie świadomości własnego ciała – to tylko część korzyści płynących z nauki tańca towarzyskiego. Ponadto każdy z 10 tańców ma swój niepowtarzalny styl i odmienny charakter dzięki czemu zajęcia są niezwykle zróżnicowane i ciekawe dla uczestników. Program zajęć sportowej grupy turniejowej obejmuje naukę tańca towarzyskiego (tańce standardowe i latynoamerykańskie). Młodzi tancerze uczą się podstaw każdego z tańców, techniki poprawnego wykonywania kroków, prawidłowej postawy ciała i odpowiedniego trzymania tanecznego.

Celem zajęć jest wychowanie tancerzy sportowych, odnoszących sukcesy na turniejach tańca towarzyskiego, poprzez zaszczepienie w Dzieciach zainteresowania i miłości do tańca już od najmłodszych lat oraz zapewnienie Im jak najlepszych warunków do rozwoju umiejętności. Pary regularnie biorą udział w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego.

Zapisy: info.dancepro@op.pl

LEKCJE INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne z instruktorem/trenerem. Jest to bardzo komfortowy i przynoszący szybkie efekty sposób nauki dla młodych tancerzy.

Więcej informacji i zapisy: +48 734 464 376 lub info.dancepro@op.pl.

ZAPRASZAMY!

Dance Pro - Szkoła Tańca

Partnerzy

ⓒ DancePRO / Ochrona danych osobowych