DLA DZIECI

DLA DZIECI

ROZTAŃCZONE BRZDĄCE

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 4-7 lat, które lubią taniec, muzykę i dobrą zabawę, ale jeszcze nie wiedzą, który styl taneczny jest im najbliższy. Roztańczone brzdące łączą w sobie elementy tańca towarzyskiego, nowoczesnego, hip hop i nie tylko. Krok po kroku wprowadzamy dzieci w świat ruchu, tańca i muzyki. Zajęcia nie tylko sprawiają, że dziecko pożytecznie spędza wolny czas, poprawia sylwetkę, wyrabia kondycję i umiejętność interpretacji muzyki ale również są świetną formą integracji z rówieśnikami!

Zapisy: https://forms.gle/GNkCCe55u15Rfk4K6

TANIEC TOWARZYSKI W GRUPACH TURNIEJOWYCH

Grupa I średniozaawansowana, Grupa II (zaawansowana)

Nauka zasad dobrego wychowania, współpracy, pomoc w nawiązywaniu naturalnej relacji między chłopcem a dziewczynką, rozwijanie poczucia rytmu, usprawnienie i kształtowanie świadomości własnego ciała – to tylko część korzyści płynących z nauki tańca towarzyskiego. Ponadto każdy z 10 tańców ma swój niepowtarzalny styl i odmienny charakter dzięki czemu zajęcia są niezwykle zróżnicowane i ciekawe dla uczestników. Program zajęć sportowej grupy turniejowej obejmuje naukę tańca towarzyskiego (tańce standardowe i latynoamerykańskie). Młodzi tancerze uczą się podstaw każdego z tańców, techniki poprawnego wykonywania kroków, prawidłowej postawy ciała i odpowiedniego trzymania tanecznego.

Celem zajęć jest wychowanie tancerzy sportowych, odnoszących sukcesy na turniejach tańca towarzyskiego, poprzez zaszczepienie w Dzieciach zainteresowania i miłości do tańca już od najmłodszych lat oraz zapewnienie Im jak najlepszych warunków do rozwoju umiejętności. Pary regularnie biorą udział w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego.

Zapisy:

AKROBATYKA

Akrobatyka i gimnastyka to ćwiczenia ruchowe, wspierające prawidłowy rozwój ciała i kształtujące właściwą postawę. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 lat. Pomagają jednak nie tylko w rozwoju układu ruchowego, ale również nerwowego – budują siłę, wyrabiają koordynację, szybkość, wytrzymałość oraz elastyczność ciała. Akrobatyka sportowa i gimnastyka pozytywnie wpływa na: rozwój wszystkich zdolności motorycznych, poprawę sylwetki oraz eliminowanie wad postawy, wzmacnianie poczucia własnej wartości, rozwój umiejętność pracy indywidualnie oraz w zespole, uczą skupienia, zaangażowania i poświęceń, rozwój koncentracji oraz dyscypliny.

Zapisy: https://forms.gle/8RtRVEkJ2m9T4bSq5

LEKCJE INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne z instruktorem/trenerem. Jest to bardzo komfortowy i przynoszący szybkie efekty sposób nauki dla młodych tancerzy.

Więcej informacji pod numerem tel: +48 734 464 376.

ZAPRASZAMY!

Dance Pro - Szkoła Tańca

Szkoła Tańca DancePRO

DancePRO facebook

Informacje o zajęciach i zapisy: 
+48 734 464 376 (pon-pt. po godz. 16:00)
info.dancepro@op.pl

Współpraca: 
+48 500 789 517 (pon-pt. do godz. 16:00)
dancepro@op.pl

 

 

Partnerzy

ⓒ DancePRO / Ochrona danych osobowych