DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

W naszej ofercie znajdują się zajęcia taneczne i ruchowe, przeznaczone dla Dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Od lat współpracujemy z placówkami na terenie całego Trójmiasta.

Oprócz prowadzenia zajęć tanecznych w przedszkolu/ szkole, dajemy możliwość kontynuacji nauki tańca towarzyskiego w klubie sportowym pod okiem najlepszych trenerów.

Nauka zasad dobrego wychowania, współpracy, pomoc w nawiązywaniu naturalnej relacji między chłopcem a dziewczynką, rozwijanie poczucia rytmu, prawidłowa postawa ciała, usprawnienie i kształtowanie świadomości własnego ciała – to tylko część korzyści płynących z nauki tańca towarzyskiego. Nasze zajęcia są bardzo radosne a ich program zróżnicowany, przez co są ciekawe dla uczestników.

Naszym celem jest odkrywanie talentów i wychowywanie sportowych tancerzy turniejowych, odnoszących sukcesy na turniejach w Polsce i za granicą, poprzez zaszczepienie w Dzieciach zainteresowania i miłości do tańca już od najmłodszych lat oraz zapewnienie Im jak najlepszych warunków do rozwoju umiejętności.

Podczas trwania roku szkolnego, oprócz aktywnego uczestnictwa w życiu placówki, zapraszamy Dzieci do uczestnictwa w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego oraz imprezach organizowanych przez nasza szkołę.

NASZA OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

  • Zajęcia taneczno-ruchowe dla najmłodszych – dla Dzieci w wieku 2-3 lat,
  • Zajęcia taneczne dla przedszkolaków od 3 lat w różnych wariantach: taniec towarzyski, taniec nowoczesny, hip hop, taneczny mix,
  • Gimnastyka korekcyjna,
  • Balet,
  • Tematyczne bale karnawałowe.

NASZA OFERTA DLA SZKÓŁ

  • Zajęcia taneczne w wariantach: taniec towarzyski, taniec nowoczesny, hip hop, taneczny mix.
  • Gimnastyka korekcyjna,
  • Tematyczne bale karnawałowe.

Dzieci uczestniczące w naszych zajęciach otrzymują możliwość uczestnictwa w turniejach tanecznych oraz kontynuacji swojej kariery w sportowym klubie tanecznym, pod okiem najlepszych trenerów i szkoleniowców.

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt: dancepro@op.pl lub pod nr telefonu: 500 789 517 – przedstawimy szczegółową ofertę.

Dance Pro - Szkoła Tańca

Szkoła Tańca DancePRO

DancePRO facebook

Informacje o zajęciach i zapisy: 
+48 734 464 376 (pon-pt. po godz. 16:00)
info.dancepro@op.pl

Współpraca: 
+48 500 789 517 (pon-pt. do godz. 16:00)
dancepro@op.pl

 

 

Partnerzy

ⓒ DancePRO / Ochrona danych osobowych