DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

DLA SZKOŁ I PRZEDSZKOLI

W naszej ofercie znajdują się zajęcia taneczne i ruchowe, przeznaczone dla Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Od 9 lat współpracujemy z placówkami edukacyjnymi na terenie Trójmiasta i okolic.

Nauka zasad dobrego wychowania, współpracy, pomoc w nawiązywaniu naturalnej relacji między chłopcem a dziewczynką, rozwijanie poczucia rytmu, prawidłowa postawa ciała, usprawnienie i kształtowanie świadomości własnego ciała – to tylko część korzyści płynących z nauki tańca. Nasze zajęcia są bardzo radosne a ich program zróżnicowany, przez co są ciekawe dla uczestników. Nauka odbywa się poprzez połączenie tańca z elementami gier i zabaw.

Aktywnie uczestniczymy w życiu placówek z którymi współpracujemy – jesteśmy festynach i imprezach okolicznościowych organizowanych w przedszkolu, organizujemy pokazy dla rodziców, regularnie prowadzimy nabory do grup sportowych. Dzieci otrzymują możliwość kontynuacji nauki tańca towarzyskiego w klubie sportowym, pod okiem najlepszych trenerów. Regularnie zapraszamy Dzieci do uczestnictwa w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego oraz imprezach organizowanych przez nasza szkołę  – pokazach tanecznych, turniejach oraz innych wydarzeniach o tematyce tanecznej.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ:

  • Zajęcia taneczno-ruchowe dla najmłodszych – dla Dzieci w wieku 2-3 lat,
  • Zajęcia taneczna dla przedszkolaków od 3 lat w wariantach: taniec towarzyski, taneczny mix
  • Gimnastyka korekcyjna,
  • Balet,
  • Zajęcia sportowe.

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt: dancepro@op.pl lub pod nr telefonu: 500 789 517 – przedstawimy szczegółową ofertę.

Dance Pro - Szkoła Tańca

Szkoła Tańca DancePRO

DancePRO facebook

Informacje o zajęciach i zapisy: 
+48 734 464 376 (pon-pt. po godz. 16:00)
info.dancepro@op.pl

Współpraca: 
+48 500 789 517 (pon-pt. do godz. 16:00)
dancepro@op.pl

 

 

Partnerzy

ⓒ DancePRO / Ochrona danych osobowych