O NAS

Szkoła tańca DancePRO

to firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu tanecznych form ruchu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szkołę prowadzi Karolina Urban, dyplomowany Trener Tańca Sportowego oraz Sędzia I kategorii FTS, która swoje doświadczenie sportowe zdobyła w dziedzinie tańca towarzyskiego. Zaczynała swoją karierę w wieku przedszkolnym, a dzięki kontynuacji nauki tańca od tak młodych lat obecnie może pochwalić się ogromnym dorobkiem osiągnięć w tej dziedzinie sportu na scenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Celem DancePRO jest odkrywanie talentów i wychowywanie sportowych tancerzy turniejowych, odnoszących sukcesy na turniejach w Polsce i za granicą, poprzez zaszczepienie w Dzieciach miłości do tańca i ruchu już od najmłodszych lat. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte przez wiele lat nauki tańca pozwoliły na zapoznanie się z tym procesem od podstaw. Zachęcenie do nauki tańca oraz zapewnienie optymalnych warunków do rozwoju umiejętności Dzieci i Młodzieży to elementy, na które kładziemy główny nacisk. Nauka w przypadku młodych tancerzy odbywa się poprzez połączenie ruchowych form tańca z elementami gier i zabaw. Nasze zajęcia są bardzo radosne a ich program zróżnicowany, przez co są ciekawe dla uczestników.

Pracujemy w lokalizacjacji Kowale a także placówkach przedszkolnych i szkolnych na terenie Trójmiasta i nie tylko.

Nasze motto to:

Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki – Glenn Doman

Dlaczego DancePRO?

  • Szkoła prowadzona jest przez osoby posiadające doświadczenie oraz osiągnięcia w tańcu sportowym.
  • Naszą kadrę stanowią czynni tancerze. Są to młodzi, energiczni i otwarci ludzie, dla których taniec jest pasją, zabawą i sposobem na życie.
  • Dzieci mają możliwość kontynuowania swojej kariery w sekcji sportowej, pod okiem najlepszych trenerów.
  • Organizujemy turnieje tańca, pokazy par tanecznych i inne imprezy o tematyce tanecznej.
  • Nasza kadra trenerska pozostaje w stałej współpracy z pedagogami pracującymi na co dzień z Dziećmi, w celu wypracowania najlepszego sposobu podejścia do dzieci i młodzieży.
  • Oferujemy elastyczność doboru stylów tańca w zależności od życzeń i upodobań.
  • Program nauczania opracowany został w sposób zapewniający kontynuację nauki w perspektywie kilkuletniej bez konieczności powtarzania go z roku na rok; tym sposobem dzieci, które uczęszczają na zajęcia kilka lat uczą się wciąż nowych kroków i ruchów.
Dance Pro - Szkoła Tańca

Szkoła Tańca DancePRO

DancePRO facebook

Informacje o zajęciach i zapisy: 
+48 734 464 376 (pon-pt. po godz. 16:00)
info.dancepro@op.pl

Współpraca: 
+48 500 789 517 (pon-pt. do godz. 16:00)
dancepro@op.pl

 

 

Partnerzy

ⓒ DancePRO

Realizacja: Web Room Studio