WIOSENNY TURNIEJ TAŃCA DANCEPRO 2024

Drodzy rodzice, Wasze pociechy podczas zajęć tanecznych, odbywających się w przedszkolu pięknie się rozwijają. W związku z tym, że Dzieci wiele się uczą, ich taneczne umiejętności rosną w szybkim tempie, chcielibyśmy móc zaprezentować efekty ich pracy podczas naszego corocznego Turnieju Tańca DancePRO. Prezentacja umiejętności odbędzie się przy asyście instruktorów prowadzących zajęcia, tak by mali tancerze czuli się bezpiecznie.

Dla wszystkich uczestników turnieju przewidziane są nagrody, atrakcje oraz mnóstwo dobrej zabawy.

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia drogą mailową na adres: info.dancepro@op.pl oraz dokonanie opłaty startowej (na konto przed turniejem). W treści prosimy podać: imię i nazwisko Dziecka, nazwa placówki oraz wiek. Termin zgłoszeń na turniej mija 30.05.2024r.

Miejsce turnieju: Hala sportowa przy ul. Brunona Gregorkiewicza 11, Bielkówko.

Termin turnieju: 08.06.2024r.

Start turnieju: 13:00

Otwarcie hali: 12:30

Termin zgłoszeń: 30.05.2024r.

Opłata startowa dla uczestnika turnieju (na konto): 45 zł

Wstęp dla widowni (na hali): BEZPŁATNY


DancePRO to piękna i życzliwa rodzina. Dlatego bez wahania można zabrać babcię, dziadka, wujków, ciocie, kolegów i koleżanki.. Podczas turnieju odbędą się liczne pokazy m.in.: pary sportowe DancePRO, nasze dorosłe kursantki Latino Ladies oraz Pary w Tańcu Towarzyskim i Bachacie.

Na wszystkie pytania dotyczące turnieju odpowiemy przy zgłoszeniu mailowym, bądź pod numerami tel. +48 734 464 376 lub +48 502 437 300.

Więcej informacji znajdziecie Państwo również na: https://www.facebook.com/SzkolaTancaDancePRO
Zapraszamy serdecznie! 🙂

Dance Pro - Szkoła Tańca

Partnerzy

ⓒ DancePRO / Ochrona danych osobowych